KATEGORİLER
Sepetiniz

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇALIŞMALARI

Yeni Çıktı
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK ÇALIŞMALARI
Satış Sayısı: 0
Görüntülenme Sayısı: 72
72,00TL
Vergiler Hariç: 72,00TL

Sürdürülebilirlik, güncel ihtiyaçlarımızın gelecek nesillerin ihtiyaçlarını karşılama yeteneğinden ödün vermeden karşılanmasıdır.  Sürdürülebilirlik çevreci niteliğinin yanı sıra sosyal eşitlik ve ekonomik kalkınmayı da kapsayan bir kavram olarak öne çıkmaktadır. Sürdürülebilirlik kavramı kısmen yeni bir kavram olmakla birlikte geçmişten günümüze sosyal adalet, korumacılık ve enternasyonalizm temelli bir gelişim göstermiştir.

Bu kitap sürdürülebilirlik kavramını interdisipliner bakış açısıyla incelemek ve bu alanda çalışma yapacak akademisyen ve araştırmacılar için kaynak niteliği taşıyacak bir başucu eseri ortaya çıkarmak üzere hazırlanmıştır.

Kitabımız, sürdürülebilirlik kavramını birçok boyutuyla ve güncel veriler yardımıyla ele almaktadır. Kitabımızın; akademisyenlere, uygulamacılara, kamuya, öğrencilere ve konuya ilgi duyan herkese faydalı olmasını temenni ederiz.

Yorumlar

Yorum Yapınız

Yayınevinin Diğer Kitapları

III. Uluslararası Akademik Çalışmalar Kongresi 2022 DEĞİŞİM & UYUM  / III. International Academician Studies Congress 2022 CHANGE & ADAPTATION III. Uluslararası Akademik Çalışmalar Kongresi 2022 DEĞİŞİM & UYUM  / III. International Academician Studies Congress 2022 CHANGE & ADAPTATION
Yeni Çıktı E-Kitap
BOOK OF ABSTRACTS / ÖZET KİTABIEDİTÖRLER / EDITORSDoç. Dr. Hamza ŞİmşekProf. Dr. Avdhesh JhaProf. Dr. Coşkun ÖzalpProf. Dr. Yu-Feng LeeDr. Logaiswari ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
THE FREEDOM OF SCIENCE THE FREEDOM OF SCIENCE
Yeni Çıktı E-Kitap
This book has issued from the throes of dissension and strife, seeing the light at a time when, in Austria and Germany, the bitter forces of oppositio..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
THE FOUNDATIONS OF MATHEMATICS THE FOUNDATIONS OF MATHEMATICS
Yeni Çıktı E-Kitap
Mathematics as commonly taught in our schools is based upon axioms. These axioms so called are a few simple for-mulas which the beginner must take on ..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SHORT CUTS IN FIGURES SHORT CUTS IN FIGURES
Yeni Çıktı E-Kitap
Figuring is the key-note of all business. To know how to figure quickly and accurately is to jack-up the power of your mind, and hence your efficiency, a..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL
SCIENCE AND HYPOTHESIS SCIENCE AND HYPOTHESIS
Yeni Çıktı E-Kitap
To the superficial observer scientific truth is unassail-able, the logic of science is infallible; and if scientific men sometimes make mistakes, it is b..
0,00TL
Vergiler Hariç:0,00TL