KATEGORİLER
Sepetiniz

Hakkımızda

Holistence Publications, 2016 yılında Rating Academy adıyla Çanakkale Teknopark'ta kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana düzenli olarak süreli ve süresiz yayınlar yapmaktadır. Süreli yayınlar elektronik formatta yayınlanırken, kitaplar ise basılı ve/veya elektronik olarak yayınlanmaktadır. Yayınlanan eserler Amazon, Kitapyurdu, Google Play, Google Books, Hepsiburada, Trendyol, Kitantik, N11 ... vb ortamlardan satışa sunulmaktadır.

2021 yılında Şirket ünvanı Holistence Academy olarak değişmiş ve Holistence Publications marka adı olarak kullanılmaya başlanmıştır.

Uluslararası düzeyde yayıncılığı kendisine ilke edinmiş olan Holistence Publications akademik yayınlarla başladığı yayın hayatına akademik yayınlar yanında güncel ve edebi eserleri de ekleyerek büyümektedir. Sorumlu yayıncılık anlayışı ile akademik yayıncılıktaki titizliği bütün yayınları ile devam ettirmektedir.

Ayrıca, Holistence Publications baskı teknolojilerindeki gelişmelere paralel olarak günümüzde tüm dünyada geniş kabul gören Print on Demand tabanlı yayıncılık anlayışını benimsemektedir.

Holistence Publications, tüm temel alanlarda Üniversiteler Arası Kurul ve Akademik Teşvik Yönetmeliği’ndeki “Uluslararası Yayınevi” tanımını karşılamaktadır.

Uluslararası Yayınevi Belgemize ulaşmak için TIKLAYIN

Üyesi olduğumuz Kuruluşlar

  • Türkiye Yayıncılar Birliği
  • Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası